TEO
Yeni mah. Babil cad. No :3 Babil tower K/7 D/28 Mezitli / Mersin
MENU
PORTFÖY Gayrimenkul Sat İletişim

Hakkımızda

Misyonumuz ;

Teo Grup, değişim gerekliliğini önceden okuyan, hızlı değişim sürecinde duracağı yeri doğru tespit ederek büyüme odaklı stratejiler geliştiren, ülke ekonomisine katkıda bulunan, kurumsal kültürünün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş; yalnızca üretimde değil, tasarımda, sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda, satış sonrasında Kalite sunmayı hedef edinen, iş ortakları, müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir.

Vizyonumuz ;

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Teo Grup, liderlik, öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir. Türkiye'ye duyduğumuz güvenle uygulamakta olduğumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. Gurubumuz; yatırımları ile ülke ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı, büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

Tüm bileşenleri ile Teo Grup, kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilk'leri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.

 

 

TEO GAYRİMENKUL İlkeleri

  • Hızlı ve kaliteli üret, yaşama değer kat.
  • Doğal dokuyu koru, yaşama saygı göster.
  • Hizmet sürekliliğini sağla, yaşama destek ol.