TEO
Yeni mah. Babil cad. No :3 Babil tower K/7 D/28 Mezitli / Mersin
MENU
PORTFÖY Gayrimenkul Sat İletişim

Neden Biz ?

TEO Grup  Alıcılara doğru pazar ve mülk bilgileri, mülk ile ilgili hızlı erişim ve üst düzey hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.

YEREL UZMANLIK


Yerel yatırım piyasasında yaşam tarzınız ile eşleşen özellikleri göz önünde bulundurarak  size en uygun potansiyel yatırım ve  geri dönüşleri   sunmaktayız.

SEÇKİN – AYRICALIKLI – ÖZEL ERİŞİM


TEO Grup müşterilerinin isteği doğrultusunda pazarlama stratejileri geliştirmektedir. Diğer tarafta ise Kamuya hiç duyuru yapılmadan ve TEO Grup ağının içerisinde bulunan Alıcılara ulaşarak özel olarak pazarlanmaktadır. Bizim bağlantılarımız gayrimenkul fırsatlarına doğrudan ve öncellikli erişim sağlamaktadır.

YATIRIM UZMALIĞI


TEO Grup olarak İş ortaklarımız yatırımlarınızdaki en iyi  getirisi olan gelişmelerden, hayat sahnenize ve yaşam tarzınıza en uygun yatırımlar  hakkında bilgi sunar.

PROFESYONEL HİZMET


TEO Grup olarak Müşterimiz ile aramızda yapacağımız gizlik anlaşma çerçevesinde duyarlı, kaliteli ve çözüme yönelik hizmet sunmayı garanti ediyoruz. Müşterilerimizin kriterlerini ve bireysel ihtiyaçlarına yönelik gayrimenkullerinin satışı veya yeni bir gayrimenkulün satın alınması aşamasında TEO Grup tarafından Profesyonel hizmet anlayışı ile hareket edileceği tarafımızca size taahhüt edilmektedir. 

TEO İnternational Realty  İlkeleri
·  Hızlı ve kaliteli üret, yaşama değer kat.
·  Doğal dokuyu koru, yaşama saygı göster.
·  Hizmet sürekliliğini sağla, yaşama destek ol.